Kalendarium wydarzeń
12 lis pon,
W dniu 12 listopada nie odbywają się zajęcia stałe.
17 lis sob, 17.00
Warsztaty: Ekskluzywne ceramiczne dodatki na stół
Warsztaty rodzinne.Miasteczko jak z bajki
17 lis sob, 15
Warsztaty rodzinne.Miasteczko jak z bajki
24 lis sob, 18.00-19.00
Warsztaty: Sztuka nakrywania stołu
24 lis sob, 17.00
Wykład: Stół na przestrzeni wieków - wzory i inspiracje.
01 gru sob, 17.00-19.00
Warsztaty: Ozdoby kwiatowe na stół
01 gru sob, 15.00-16.00
Pierniki z ceramiki
08 gru sob, 15.00
Warsztaty: Błysk i blask - ozdoby w stylu retro
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp wolny
Zapraszamy na zajęcia stałe od wtorku 13 listopada 2018 roku
11 listopada 2018
Zapraszamy na zajęcia stałe od wtorku 13 listopada 2018 roku
Zapisz się
Warsztaty rodzinne.Miasteczko jak z bajki
10 listopada 2018
Zapraszamy na plastyczne warsztaty rodzinne. Rezerwujcie sobie czas i zgłaszajcie się na zapisy. Nasze warsztaty są bezpłatne! Zapraszamy dzieci z rodzicami, ciociami, wujkami i oczywiście dziadkami. Na naszych warsztatach poznacie proste techniki plastyczne i spędzicie wspólnie czas na kreatywnych zabawach plastycznych.
Zapisz się
Warsztaty: Sztuka nakrywania stołu
04 listopada 2018
Warsztaty: Sztuka nakrywania stołu. Warsztaty, podczas których uczestnicy zapoznają się ze sposobami formowania serwet do nakryć, odpowiedniego układania talerzy, sztućców i kieliszków oraz pięknego dekorowania stołu na różne okazje.Ilość miejsc ograniczona. Stół – to wokół niego toczy się całe życie. Rodzinne pogaduchy, spory, wspólne posiłki, to miejsce pracy, przestrzeń do rozwijania pasji, to przy nim przekazywane są tradycje, wartości, a i atmosfera domu tworzy się przede wszystkim w tym miejscu. Czy można sobie wyobrazić sobie dom bez tego mebla? Czym jest on współcześnie? Czy jest niezbędny, czy można go zastąpić innym elementem wyposażenia? Projekt zakłada cykl bezpłatnych wykładów oraz warsztatów, które odbywać będą się w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz w jego filiach znajdujących się w różnych dzielnicach Krakowa. Całość zostanie zwieńczona Żywą Wystawą, czyli wspólną ucztą przy wykonanych przez uczestników warsztatów stołach i koncertem zespołu Karbido – z unikatowym projektem „Stolik”.
Zapisz się
Warsztaty: Ozdoby kwiatowe na stół
04 listopada 2018
Warsztaty: Ozdoby kwiatowe na stółPięknie przybrany stół na święta i inne okazje? Warsztaty tworzenia nietuzinkowych ozdób oraz dekoracji na stół.Ilość miejsc ograniczona. Stół – to wokół niego toczy się całe życie. Rodzinne pogaduchy, spory, wspólne posiłki, to miejsce pracy, przestrzeń do rozwijania pasji, to przy nim przekazywane są tradycje, wartości, a i atmosfera domu tworzy się przede wszystkim w tym miejscu. Czy można sobie wyobrazić sobie dom bez tego mebla? Czym jest on współcześnie? Czy jest niezbędny, czy można go zastąpić innym elementem wyposażenia? Projekt zakłada cykl bezpłatnych wykładów oraz warsztatów, które odbywać będą się w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz w jego filiach znajdujących się w różnych dzielnicach Krakowa. Całość zostanie zwieńczona Żywą Wystawą, czyli wspólną ucztą przy wykonanych przez uczestników warsztatów stołach i koncertem zespołu Karbido – z unikatowym projektem „Stolik”.
Zapisz się
Pierniki z ceramiki
04 listopada 2018
"Pierniki z ceramiki" - Rodzinne warsztaty tradycyjnych ozdób choinkowych w ramach projektu: Nowa Paleta Kultury Zapraszamy rodziców/opiekunów z dziećmi na wspólne tworzenie świątecznych dekoracji z gliny.Prosimy uczestników o przyniesienie ze sobą fartuszków/ ubrania ochronnego :-) Obowiązują zapisy. Wstęp bezpłatny
Zapisz się
Warsztaty: Błysk i blask - ozdoby w stylu retro
04 listopada 2018
"Błysk i blask - ozdoby w stylu retro" - rodzinne warsztaty tradycyjnych ozdób choinkowych w ramach projektu: Nowa Paleta Kultury Prosimy uczestników o przyniesienie ze sobą fartuszków/ ubrania ochronnego :-) Obowiązują zapisy. Wstęp bezpłatny
Zapisz się
Warsztaty: Ekskluzywne ceramiczne dodatki na stół
25 października 2018
Warsztaty tworzenia ceramicznych elementów dekoracji na stół.Na warsztatach zaprojektujemy i wykonamy wyjątkową ceramikę użytkową i artystyczną.ilość miejsc ograniczona! Stół – to wokół niego toczy się całe życie. Rodzinne pogaduchy, spory, wspólne posiłki, to miejsce pracy, przestrzeń do rozwijania pasji, to przy nim przekazywane są tradycje, wartości, a i atmosfera domu tworzy się przede wszystkim w tym miejscu. Czy można sobie wyobrazić sobie dom bez tego mebla? Czym jest on współcześnie? Czy jest niezbędny, czy można go zastąpić innym elementem wyposażenia? Projekt zakłada cykl bezpłatnych wykładów oraz warsztatów, które odbywać będą się w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz w jego filiach znajdujących się w różnych dzielnicach Krakowa. Całość zostanie zwieńczona Żywą Wystawą, czyli wspólną ucztą przy wykonanych przez uczestników warsztatów stołach i koncertem zespołu Karbido – z unikatowym projektem „Stolik”.
Zapisz się
Wykład: Stół na przestrzeni wieków - wzory i inspiracje.
25 października 2018
Wykład: Stół na przestrzeni wieków - wzory i inspiracje.ilość miejsc ograniczona. Stół – to wokół niego toczy się całe życie. Rodzinne pogaduchy, spory, wspólne posiłki, to miejsce pracy, przestrzeń do rozwijania pasji, to przy nim przekazywane są tradycje, wartości, a i atmosfera domu tworzy się przede wszystkim w tym miejscu. Czy można sobie wyobrazić sobie dom bez tego mebla? Czym jest on współcześnie? Czy jest niezbędny, czy można go zastąpić innym elementem wyposażenia? Projekt zakłada cykl bezpłatnych wykładów oraz warsztatów, które odbywać będą się w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz w jego filiach znajdujących się w różnych dzielnicach Krakowa. Całość zostanie zwieńczona Żywą Wystawą, czyli wspólną ucztą przy wykonanych przez uczestników warsztatów stołach i koncertem zespołu Karbido – z unikatowym projektem „Stolik”.
Wstęp wolny
test1
17 października 2018
nowa strona
Wstęp wolny
test2
17 października 2018
test
Wstęp wolny
Studium postaci-warsztaty rysunku i malarstwa-semestr letni
03 marca 2018
zajęcia obejmujące prace z modelem w wybranych technikach malarskich i rysunkowych (węgiel, ołówek, farba akrylowa,
Wstęp wolny
Tradycja i współczesność 24.03.2018
02 marca 2018
Z wielką radością zapraszamy na inauguracyjne warsztaty Palm wielkanocnych w ramach projektu "Nowa Paleta Kultury". Zajęcia mają charakter międzypokoleniowych