Strefa Rodzica


PRZESTRZEŃ ROZMÓW I ZABAW

Otwarte spotkania dla rodziców
każda środa, godz. 10:00 (wstęp wolny)

 


ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA DZIECI 0-4 LAT

Od LUTEGO 2018 spotkamy się w CZWARTKI o godz. 9:45  – I grupa, o  10:45 – II grupa  na zajęciach dla dzieci i niemowląt prowadzonych według teorii E. E. Gordona. Jest to wyjątkowa okazja by wprowadzić swoje dziecko w świat muzyki. Pierwsze lata, a nawet miesiące życia to najlepszy czas na rozpoczęcie umuzykalniania.

Zajęcia są pełne różnych dźwięków, śpiewanek i rytmiczanek. Oprócz poczucia rytmu, ćwiczymy aparat mowy oraz koordynację. W zajęciach aktywnie biorą udział rodzice i opiekunowie.

Prowadzenie:
Emilia Wójcikowska – absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej, studentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Napisała pracę licencjacką na temat kształtowania elementarnych zdolności muzycznych dzieci na podstawię metody umuzykalniania dzieci i niemowląt, opracowanej przez Edwina E. Gordona. Wokalistka krakowskiego zespołu „Bynajmniej kwartet”.

Termin: CZWARTKI, godz. 9:45 LUB 10:45 (Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na zapisy. Prosimy o kontakt telefoniczny 12 623 78 05)
Wstęp: 1 zł 


Strefa Rodzica to projekt wspierający rozwój rodzin z dziećmi oraz oczekujących potomstwa. Dzieci bawią się, a rodzice odpoczywają, rozmawiają, wymieniają się doświadczeniami. W Strefie odbywają się również interesujące spotkania ze specjalistami oraz rodzinne warsztaty.

Zapraszamy w poniedziałki o godz. 10:00.

wstęp: 1 zł

Zapisz

Zapisz