Kalendarium wydarzeń
21 wrz sob, 15.00
"Krowoderskie ogrody"
23 wrz pon,
SZKRABY
Zebranie - gitara
23 wrz pon, 18.00-19.00
24 wrz wt, 09.30
26 wrz czw, 9.45
30 wrz pon,
SZKRABY
01 paż wt, 09.30
08 paż wt, 09.30
15 paż wt, 09.30
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru

POSZUKUJEMY KANDYDATA/KANDYDATKI DO PRACY W BIURZE NA STANOWISKO: INSTRUKTOR DS. ORGANIZACJI IMPREZ W KLUBIE KULTURY PALETA

PRACE BIUROWO-ADMINISTRACYJNE

1. Wymagania formalne

Wykształcenie wyższe odpowiadające zakresowi zadań wykonywanych na stanowisku

2. Wymagania dodatkowe

  • biegła znajomość Microsoft Word, MS Excel
  • skrupulatność, dokładność i punktualność
  • umiejętność organizacji pracy
  • kultura osobista i umiejętności współpracy w przyjaznej atmosferze
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • znajomość języka obcego
  • mile widziane zainteresowania kulturą i sztuką
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

3. Zakres obowiązków

  • prace biurowe i administracyjne
  • sprawozdawczość Klubu Kultury "Paleta"
  • prowadzenie ewidencji uczestników zajęć
  • koordynacja działań organizacyjnych Klubu Kultury „Paleta”
  • udzielanie informacji o działalności instytucji i przyjmowanie zapisów
  • archiwizacja dokumentów Klubu Kultury "Paleta"
  • fotografowanie wydarzeń kulturalnych
  • obsługa kasy fiskalnej
  • koordynacja imprez oraz innych form uczestnictwa w kulturze

4. Warunki pracy i płacy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zależne od stażu pracy)
  • zatrudnienie na umowę o pracę (½ etat)

5. Wymagane dokumenty:
  • życiorys (CV)
  • list motywacyjny
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie

6. Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacjapaleta@dworek.eu do 08.09.2019 r.

7. Ilość etatów

1/2 etatu

Uwaga: Wymagane dokumenty aplikacyjne, tj. list motywacyjny i CV powinny być opatrzone klauzulą:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji”.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Klubu Kultury „Paleta”