Kalendarium wydarzeń
.
RYSUNEK dla dorosłych
08 maja pon, 18.00
RYSUNEK dla dorosłych
RYSUNEK dla dorosłych
15 maja pon, 18.00
RYSUNEK dla dorosłych
Święto Rodziny Krakowskiej
27 maja sob, 11
Święto Rodziny Krakowskiej
28 maja nd, 11
Warsztaty na terenie Domu Harcerza
03 cze sob, 12
Warsztaty na terenie Domu Harcerza
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp wolny

Święto Rodziny Krakowskiej

Już 27 i 28 maja zapraszamy na Święto Rodziny Krakowskiej, w którym nasz Klub bierze udział. W sobotę o 11.00 zapraszamy do Palety na warsztaty plastyczne dla rodzin - warsztaty o mieszkańcach ogrodów "Nasz mini ogródek". A w niedzielę szukajcie nas na terenach zielonych wokół Tauron Areny
Jeśli macie wolny weekend zapraszamy Was na Święto Rodziny Krakowskiej, w którego przygotowaniu bierzemy czynny udział. Stoisko Klubu Kultury Paleta i Klubu Kultury Łokietek znajdziecie na terenach zielonych wokół Tauron Areny 28 maja. Dzień wcześniej, 27 maja w naszym Klubie odbędą się warsztaty rodzinne "Nasz mini ogródek".

Czytaj pozostałe aktualności